Elektroniczna tablica lekarzy / grafik pracowników

Nowoczesne rozwiązanie zarówno dla kadr, jak i klientów oraz pacjentów placówek medycznych bądź sklepów i innych firm. W firmie Qcloud oferujemy elektroniczną tablicę lekarzy, mogącą służyć za grafik pracowników danego obiektu np. kto przyjmuje dzisiaj, dyżury lekarzy w dniu dzisiejszym. Jest to technologia, która ułatwi kadrom zarządzanie personelem w danym dniu. W przypadku placówek medycznych jest to także dobry pomysł na informowanie, jacy lekarze są dostępni w danym dniu, a także w jakich godzinach przyjmują. Zakup naszej nowoczesnej tablicy pokazującej dyżury lekarskie oraz grafik pracowników to krok w przyszłość dla Twojego biznesu.

Na tablicy z lekarzami prezentowane są najbliższe wolne terminy

Odkryj nowoczesne rozwiązania dla biznesu i placówek medycznych

Jeszcze niegdyś rozwiązania uważane za futurystyczne, obecnie są na wyciągnięcie ręki. Do nich należy proponowana przez nas tablica, która nie zajmuje wcale tak dużo miejsca na ścianie, a zarazem doskonale informuje o godzinach przyjmowania pacjentów przez lekarzy bądź pracy wybranych pracowników biznesu danego dnia. Proponowane urządzenie wyposażone jest w specjalistyczne oprogramowanie Qcloud, za jego pomocą można z łatwością edytować i wprowadzać wszystkie potrzebne dane, które następnie pokazują się na ekranie.

Elektroniczna tablica lekarzy

Wysokiej jakości parametry techniczne naszego rozwiązania

Tablica, na której prezentowane są wszystkie informacje, wyposażona została z wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Zapewnia on ostre kontury wyświetlanych grafik oraz napisów, a także doskonałą jakość kolorów. Co więcej, wymagający Klienci, mogą rozbudować funkcjonalność wybranego ekranu o dodatkowe aspekty, na przykład możliwość wyświetlania loga swojej firmy oraz lepszego dostosowania napisów i grafik do jej identyfikacji wizualnej.

Zamień starą tablicę lekarzy na elektroniczny grafik lekarzy

Postaw na nowoczesny wizerunek placówki z Qcloud

Tablica lekarzy bądź pokazująca grafik pracowników to przede wszystkim nowoczesne rozwiązanie, które zarówno w oczach pracowników, jak i Twoich klientów nada prestiżu biznesowi lub placówce medycznej. Nie tylko pozwala na wygodniejsze zarządzanie personelem czy udostępnianie informacji o dyżurach, ale przede wszystkim buduje pozytywny wizerunek nowoczesnego obiektu.

Monitor z tablicą lekarzy w przychodni lekarskiej

Skontaktuj się teraz – wypełnij formularz