Elektroniczna tablica lekarzy / grafik lekarzy

Nowoczesne rozwiązanie zarówno dla kadr, jak i klientów oraz pacjentów placówek medycznych bądź sklepów i innych firm. W firmie Qcloud oferujemy elektroniczną tablicę lekarzy, mogącą służyć za automatyczny grafik pracy pracowników danego obiektu np. kto przyjmuje dzisiaj, dyżury lekarzy w dniu dzisiejszym. Jest to technologia, która ułatwi kadrom zarządzanie personelem w danym dniu. W przypadku placówek medycznych jest to także dobry pomysł na informowanie, jacy lekarze są dostępni w danym dniu, a także w jakich godzinach przyjmują. Zakup naszej nowoczesnej tablicy pokazującej grafik lekarzy oraz grafik pracowników to krok w przyszłość dla Twojego biznesu.

Na tablicy z lekarzami prezentowane są najbliższe wolne terminy

Odkryj nowoczesne rozwiązania dla biznesu i placówek medycznych - harmonogram pracy

Jeszcze niegdyś rozwiązania uważane za futurystyczne, obecnie są na wyciągnięcie ręki. Do nich należy proponowana przez nas tablica, która nie zajmuje wcale tak dużo miejsca na ścianie, a zarazem doskonale informuje o godzinach przyjmowania pacjentów przez lekarzy bądź pracy wybranych pracowników biznesu danego dnia. Proponowane urządzenie wyposażone jest w specjalistyczne oprogramowanie Qcloud, za jego pomocą można z łatwością edytować i wprowadzać wszystkie potrzebne dane, które następnie pokazują się na ekranie.

Elektroniczna tablica lekarzy

Wysokiej jakości parametry techniczne naszego rozwiązania

Automatyczny grafik pracy lekarzy, na którm prezentowane są wszystkie informacje, wyposażony został w wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Zapewnia on ostre kontury wyświetlanych grafik oraz napisów, a także doskonałą jakość kolorów. Co więcej, wymagający Klienci, mogą rozbudować funkcjonalność wybranego ekranu o dodatkowe aspekty, na przykład możliwość wyświetlania loga swojej firmy oraz lepszego dostosowania napisów i grafik do jej identyfikacji wizualnej.

Zamień starą tablicę lekarzy na elektroniczny grafik lekarzy

Postaw na nowoczesny wizerunek placówki z Qcloud

Tablica lekarzy bądź pokazująca grafik lekarzy to przede wszystkim nowoczesne rozwiązanie, które zarówno w oczach pracowników, jak i Twoich klientów nada prestiżu biznesowi lub placówce medycznej. Nie tylko pozwala na wygodniejsze zarządzanie personelem czy udostępnianie informacji o dyżurach, ale przede wszystkim buduje pozytywny wizerunek nowoczesnego obiektu.

Monitor z tablicą lekarzy w przychodni lekarskiej

Skontaktuj się teraz – wypełnij formularz