System przywoławczy do restauracji

Lokale, które specjalizują się w szybkich posiłkach regularnie muszą radzić sobie z falami dużego ruchu. Takie dni mogą okazać się trudnym sprawdzianem dla organizacji obsługi, podczas którego chaos wśród oczekujących osób może przyczynić się do pomyłek. Jeśli chcesz wprowadzić do Twojej gastronomii porządek, którego nie zburzy nawet najbardziej intensywny dzień, mamy rozwiązanie idealne dla Ciebie. QCloud to system przywoływania klienta po odbiór zamówienia dedykowany restauracjom, barom i food truckom, który nie ma sobie równych pod względem prostoty i intuicyjności. 

Jak działa system QCloud dla gastronomii? 

Rozwiązanie, które oferujemy barom, food truckom i restauracjom jest niezwykle proste w obsłudze i nie wymaga zakupu dodatkowych urządzeń zewnętrznych. System przywoławczy do gastronomii QCloud wykorzystuje smartfon jako urządzenie odbiorcze. Po zeskanowaniu kodu QR na ekranie telefonu klienta wyświetli się numer zamówienia. Gdy posiłek będzie gotowy do odbioru, oczekujący otrzyma stosowne powiadomienie. 

Rozwiązanie nie ma ograniczeń w zasięgu - aby działało, wystarczy połączenie z internetem. Klient może bez problemu oddalić się z restauracji bez obawy o to, że ominie go wydanie dania, na które czeka. Taka metoda organizacji świetnie wpływa na porządek - system przywoławczy w restauracji oferuje gościom więcej swobody i nie zmusza ich do bezczynnego oczekiwania. Dzięki QCloud oczekujący mogą oddalić się od lokalu gastronomicznego, baru lub food trucka i zająć swoimi sprawami, a powiadomienie i tak do nich dotrze. 

Czym różni się QCloud od popularnych systemów przywoławczych? 

W wielu restauracjach i punktach gastronomicznym systemy kolejkowe już funkcjonują - zazwyczaj jednak wykorzystują urządzenia radiowe. Rozwiązanie bazujące na pagerach znacznie pomaga w organizacji pracy, jednak ma pewne wady, które mogą się odbić na budżecie baru czy food trucka. QCloud jest technologią, która powstała z myślą o rozwiązaniu najczęstszych ograniczeń systemów przywoławczych - dzięki temu: 

  • nie wymaga dodatkowych urządzeń odbiorczych – nie ma ryzyka zgubienia lub uszkodzenia pagera ani konieczności czyszczenia sprzętu po każdym użyciu; 
  • nie ma ograniczeń w zasięgu - powiadomienia dotrą nawet do klienta, który opuści lokal; 
  • nie generuje dodatkowych kosztów - QCloud wymaga niskiej opłaty miesięcznej i nie wymaga regularnego serwisowania lub dokupowania urządzeń przywoławczych; 
  • pozytywnie wpływa na wizerunek restauracji, baru lub food trucka – efektywnie wdrożone nowinki technologiczne dają wrażenie dobrej organizacji, profesjonalizmu i przyjaznej atmosfery Twojej gastronomii;
  •  
  • nie ma limitu zamówień - obsługa nie musi ciągle monitorować ilości wydanych urządzeń odbiorczych, ponieważ rozwiązanie opiera się na prywatnych smartfonach klientów. 

Idealne rozwiązanie dla małych lokali 

Dodatkową zaletą technologii QCloud dla restauracji jest jej kompaktowy charakter – to nowoczesne rozwiązanie bazujące na połączeniu z internetem, które nie wymaga zbyt wiele miejsca. Wystarczy tablet lub telefon, na którym system przywoławczy będzie generował kody QR do zeskanowania przez klientów - nie ma potrzeby zakupu dodatkowych drukarek lub urządzeń odbiorczych. Dzięki temu nasze rozwiązanie idealnie sprawdzi się nawet w małych barach i food truckach, dając pracownikom duże możliwości w organizacji schludnego i funkcjonalnego punktu gastronomicznego. 

Gdzie sprawdzi się system przywoławczy QCloud?

Technologia, którą oferujemy znajdzie zastosowanie praktycznie w każdym punkcie gastronomicznym, w którym nie ma obsługi kelnerskiej. Oferują znaczne ułatwienie barom i lokalom specjalizującym się w żywności typu fast food. Takie rozwiązanie jest idealne również dla restauracji, które oferują posiłki na wynos z odbiorem osobistym.  

QCloud to system przywoławczy z pewnością docenią właściciele barów i punktów gastronomii znajdujących się w galeriach handlowych – po złożeniu zamówienia klienci mogą swobodnie kontynuować zakupy, dzięki czemu długi czas oczekiwania nie będzie działał zniechęcająco. QCloud to również idealny system przywoławczy do food trucka – brak ograniczeń w zasięgu podczas oczekiwania na zamówienie doskonale sprawdzi się podczas imprez plenerowych. 

Skontaktuj się teraz – wypełnij formularz