System kolejkowy dla Aptek

Szybko postępująca kolejka, a zarazem porządek w jej zarządzaniu to podstawa zadowolenia klientów. Jest to szczególnie ważne w aptekach, gdzie ze względu na specyfikę działalności, przychodzący klienci chcieliby cieszyć się dyskrecją podczas wykupowania leków. W takim przypadku polecamy wybór specjalnych, zautomatyzowanych systemów kolejkowych dla aptek Qcloud. Jest to oprogramowanie i zbiór urządzeń, które w klarowany sposób wskażą, kto powinien podejść, do którego stanowiska kasowego.

System kolejkowy w aptece

Qcloud – nowoczesna apteka dzięki naszym systemom kolejkowym

Nowoczesne rozwiązania technologiczne zastosowane w sklepach, bądź aptekach, sprawiają, że klienci chętniej je wybierają. System kolejkowy Qcloud to, wszakże dla nich komfort, a zarazem duże odciążenie dla pracowników. Personel, dzięki nam, może skupić się na wykonywaniu swoich podstawowych obowiązków zawodowych zamiast koniecznością zarządzania kolejką osób do kas.

Eskulap

Dlaczego warto zdecydować się na system kolejkowy Qcloud?

Posiadanie proponowanego przez nas oprogramowania i zespołu urządzeń nie tylko pozwala na zachowanie porządku w kolejce czy usprawnienie ogólnej pracy danej placówki. Przede wszystkim może działać uspokajająco na klientów, którzy mają pewność, że zostaną sprawnie obsłużeni, a także mogą ocenić, ile mniej więcej czasu muszą czekać zanim dotrą do kasy. Co więcej, taki system, ze względu na możliwość szybkiego rozwiązywania kolejki, pozwala na zapewnienie dyskrecji podczas wykupowania leków. W aptece komfort związany z dyskrecją ma dla klientów istotne znaczenie.

Qcloud – nowoczesne podejście do automatyzacji zarządzania kolejkami

Bez konieczności udziału osoby z personelu, klient za pomocą naszego systemu kolejkowego, prowadzony jest od samego wejścia do apteki po podejście do kasy. Z całą pewnością absolutnie żaden klient nie pogubi się wchodząc do danej placówki! Wystarczy tylko wybrać nasz system kolejkowy Qcloud, który w sposób zautomatyzowany zarządza kolejnością w obsłudze. Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie udzielimy wszystkich informacji na temat proponowanego nowoczesnego rozwiązania.

Biletowy system kolejkowy w aptece Skan biletu - system kolejkowy

Skontaktuj się teraz – wypełnij formularz