Dokumenty do pobrania

Broszura system kolejkowy Qcloud

Broszura System Kolejkowy Qcloud

Zawiera informacje na temat standardowej funkcjonalności systemu kolejkowego Qcloud oraz wielu funkcji opcjonalnych jak np. bezdotykowe pobieranie biletu (e-bilet) na telefon komórkowy klienta, rezerwacje internetowe, elektroniczny kalendarz wizyt. W broszurze umieściliśmy zdjęcia z kilku wybranych realizacji.

Pobierz dokument

Katalog system kolejkowy QcloudKatalog System Kolejkowy Qcloud

Wyjaśniamy jak działa system kolejowy Qcloud, prezentujemy dostępne funkcje i moduły. Opisujemy szereg możliwości raportowania oraz parametry techniczne wszystkich naszych urządzeń, które wchodzą w skład systemu (biletomaty, monitory zbiorcze, monitory stanowiskowe, panele przywoławcze). Katalog stanowi kompendium wiedzy dla osób, które potrzebują szczegółowych informacji technicznych na temat systemu kolejkowego Qcloud.

Pobierz dokument

System kolejkowy dla aptek Qcloud okładkaSystem kolejkowy dla Aptek (ulotka)

Zadbaj o komfortową obsługę klientów w Twojej aptece. Poznaj jakie korzyści oferuje system kolejkowy dedykowany dla aptek.

Pobierz dokument

System przywoławczy dla aptek Qcloud okładkaSystem przywoławczy dla aptek (ulotka)

Sprawdza się w miejscach, w których może przebywać ograniczona liczba osób. Zapanuj nad ilością osób w aptece i zapewnij bezpieczną obsługę swoich klientów.

Pobierz dokument

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub jesteś zainteresowany/a ofertą - skontaktuj się z nami telefonicznie, przez e-mail lub skorzystaj z formularza na stronie kontaktowej.

Skontaktuj się teraz – wypełnij formularz