System kolejkowy dla urzędu

Zapewnienie porządku w kolejce wpływa zarówno na efektywność pracy zespołu, jak i wygodę przyjmowanych petentów. Nasz system kolejkowy Qcloud, doskonale sprawdzi się między innymi w urzędach, gdzie bardzo często przyjmowani są klienci. Opiera się on na bardzo prostym działaniu. Petent zwyczajnie musi pobrać bilet z numerem. Wspominany tutaj numer pojawia się na specjalnym ekranie ze wskazaniem, do którego pokoju powinien się udać, aby załatwić swoją sprawę. Użytkowanie, a raczej konfigurowanie systemu kolejkowego dla urzędów jest też bardzo proste dla administratorów. Zachęcamy więc do zainteresowania się rozwiązaniami Qcloud.

Dlaczego warto postawić na system kolejkowy Qcloud w urzędzie

Nie od dziś wiadomo, że według każdego petenta, jego sprawa jest najważniejsza i niecierpiąca zwłoki. Oczekiwanie na swoją kolej sprzyja nerwowej atmosferze, a już w szczególności, kiedy zaczyna robić się mały bałagan, co do ustalania kolejności wejść. Dlatego tak doskonałym pomysłem może okazać się system Qcloud, który zapewni porządek, a zarazem pomoże nieco zmniejszyć nerwy zarówno wśród petentów, jak i pracowników urzędu. Poza tym z system kolejkowym od nas trudno się kłócić - w końcu kolejność definiowana jest przez numerki otrzymane przez petentów.

Nowoczesne rozwiązania Qcloud – kolejny krok w przyszłość

Nasze systemy kolejkowe to zdecydowanie krok w przyszłość, dlatego warto postawić na ich zakup do instytucji użytku publicznego. W ramach naszej działalności, nie tylko zajmujemy się dostarczaniem i instalacją urządzeń, ale także ich konfigurowaniem. Dzięki temu Tobie jako prowadzącemu jednostkę użyteczności publicznej, pozostaje cieszyć się zaletami naszego nowoczesnego rozwiązania.

Zachęcamy do kontaktu z nami, chętnie dostarczamy wszystko czego tylko potrzeba, aby wdrożyć system kolejkowy w wybranym urządzenie. Dzięki nam można zapomnieć o nieporządku czy nerwowej atmosferze. Praca w obsłudze petentów będzie przebiegać w pełni sprawnie. Co więcej, system Qcloud oferujemy w bardzo dobrej cenie, nie trzeba wydawać dużej ilości pieniędzy z budżetu, aby posiadać nasze nowoczesne rozwiązania.

Skontaktuj się teraz – wypełnij formularz