System przywoławczy dla Aptek

Klienci przychodzący do apteki bardzo często chcą być obsłużeni sprawnie, a zarazem mieć zapewnioną dyskrecję. W tym celu proponujemy zakup systemu przywoławczego dla tego rodzaju placówek. Farmaceuta stojący za ladą, za pomocą jednego ledwie przycisku, może dać informację o dostępności jego kasy. Obsługa, jaka zapewniona jest klientom za pomocą systemu przywoławczego, cechuje się bezpieczeństwem (zmniejsza ryzyko przeniesienia się drobnoustrojów chorobotwórczych), a ponadto większym komfortem!

System kolejkowy w aptece

Szybka instalacja systemu przywoławczego dla aptek

Wystarczy skontaktować się z nami, a w ledwie jeden dzień dokonamy montażu i konfiguracji wszystkich urządzeń, które składają się na oferowany przez nas system. Koszt jego założenia to ledwie 6 tys. złotych netto, z kolei utrzymanie usługi na serwerze oscyluje wokół 100 zł netto na miesiąc. Jest to rozwiązanie nie tylko zapewniające komfort obsługi, ale przede wszystkim podnoszące wizerunek danej placówki. System przywoławczy dla aptek to krok w przyszłość. W nowoczesność zawsze warto zainwestować.

Eskulap

Na co jeszcze pozwala system przywoławczy dla aptek?

Poza możliwością wskazywania dostępności danych stanowisk w placówce, na monitorach możliwe jest wyświetlanie reklam. Dzięki temu można zwrócić uwagę klientów na promocje czy polecane produkty. Atutem korzystania z tego nowoczesnego rozwiązania może być także przyspieszenie w rozładowywaniu kolejek, te w przypadku aptek mogą być bowiem doskwierające, szczególnie kiedy chory klient, który ledwo co wyszedł z receptą od lekarza, chce wykupić zalecone mu medykamenty.

Qcloud - nowoczesność w zarządzaniu kolejkami

W naszej firmie zajmujemy się promowaniem i wdrażaniem rozwiązań, dzięki którym obsłudze danej placówki, o wiele łatwiej jest zarządzać kolejką klientów. Proponujemy przy tym jedynie nowoczesne urządzenia, których technologia jest prawdziwym krokiem w kierunku świetlanej przyszłości każdego biznesu. System przywoławczy dla aptek jest przede wszystkim rozwiązaniem łatwym w obsłudze, poradzi sobie z tym absolutnie każdy pracownik danej placówki, nawet osoba dopiero zatrudniona.

Instalacja systemu przywoławczego dla aptek - QCloud

Skontaktuj się teraz – wypełnij formularz