System kolejkowy dla punktów obsługi klienta

Zarządzanie kolejką może wiązać się z różnymi trudnościami, a także problemami w komunikowaniu interesantom czy klientom, czyja jest obecnie kolej. Na szczęście z pomocą przychodzą specjalnie przygotowane systemy kolejkowe, które w klarowny sposób automatyzują cały proces. Ich zadaniem jest między innymi pokazywanie miejsca w kolejce klientom lub interesantom, a także ich wywoływanie do stanowiska pracowniczego. Co więcej, system zarządzania kolejką QCloud możesz z powodzeniem łatwo dopasować do swoich potrzeb!

Gdzie można wykorzystać system QCloud?

Tak naprawdę wszędzie, gdzie tylko następuje konieczność przyjmowania klientów, interesantów czy pacjentów. Tak więc system kolejkowy QCloud znajdzie swoje zastosowanie między innymi w: bankach, sklepach, salonach GSM, punktach odbioru, działach reklamacji, placówkach pocztowych, w punktach sprzedaży energii elektrycznej i gazu. Wymienione miejsca to oczywiście jedynie ledwie ułamek - nasze system kolejkowe QCloud z powodzeniem można wykorzystać w jeszcze wielu innych punktach, na przykład instytucjach publicznych.

Jak działa system kolejkowy QCloud?

Zasada działania jest dość prosta – interesant musi pobrać bilet z numerkiem z biletomatu, a następnie zaczekać na to, jak jego numerek zostanie wywołany/wyświetlony na specjalnym ekranie. Takie rozwiązanie jest najbardziej sprawiedliwe wobec zarówno klientów, jak i przyjmujących ich pracowników. Taki system nie pozostawia najmniejszych wątpliwości co do tego, który klient jest następny oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia konfliktów.

Dodatkowe zalety stosowania naszych rozwiązań

Zastosowanie systemów kolejkowych QCloud niesie wiele dobrego dla Twojej firmy. Przede wszystkim dzięki wdrożeniu proponowanego przez nas rozwiązania, kreujesz wizerunek marki profesjonalnej, dbającej o wysoką jakość obsługi klienta. Co więcej, tworzysz tym samym wydajne środowisko pracy, a także unikasz powstawania konfliktów, jakie mogą w innym przypadku występować między przyjmowanymi interesantami lub klientami. Zachęcamy więc już teraz do kontaktu z nami i wdrożenia tego rozwiązania.

Skontaktuj się teraz – wypełnij formularz