Promedio

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań usprawniających proces obsługi klientów. Naszym Klientom z dumą dostarczamy własny, stworzony przez naszych inżynierów system kolejkowy QCloud, który obecnie jest jednym z najnowocześniejszych systemów kolejkowych na polskim rynku.

Jest to pierwsze rozwiązanie na rynku polskim, które umożliwia centralne zarządzanie całą siecią systemów kolejkowych z jednego miejsca za pośrednictwem przeglądarki internetowej. To pozwala nam oferować nasz system również w ramach usługi hostingowej, co minimalizuje koszty inwestycji i gwarantuje użytkowanie systemu, który zawsze korzysta ze wszystkich dostępnych nowinek technicznych.

W ramach współpracy realizujemy kompleksową usługę wdrożeniową, począwszy od konsultacji technicznych, poprzez montaż urządzeń i okablowania, a skończywszy na szkoleniu pracowników z obsługi oraz realizowaniu usług serwisowych.

Nasz zespół wyróżnia pasja, z jaką oddajemy się pracy oraz nieugięta konsekwencja w realizacji celów, które stawiają przed nami nasi Klienci. Dostarczamy i obsługujemy systemy kolejkowe na terenie całego kraju. Swoim profesjonalizmem zdobyliśmy zaufanie wielu instytucji państwowych jak i klientów biznesowych, nie czekaj skontaktuj się z Nami