Jakie są koszty wdrożenia systemu kolejkowego?

Jakie są koszty wdrożenia systemu kolejkowego?

Jeśli chaos i brak należytej organizacji wśród oczekujących powoduje opóźnienia i spowalnia wydajność w Twojej firmie, warto rozważyć skorzystanie z nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym zapomnisz o tym problemie. System kolejkowy jest świetnym usprawnieniem pracy w wielu branżach, jednak jego implementacja wymaga zarezerwowania odpowiednich środków w budżecie firmy – z niniejszego artykułu dowiesz się, z jakimi kosztami należy się liczyć.

Cena urządzeń oraz montażu w systemie kolejkowym

Koszty wprowadzenia systemu przywoławczego w firmie zależą od liczby urządzeń oraz zakresu funkcji, które ma spełniać. Dobra wycena powinna uwzględniać:

– liczbę infokiosków lub podajników biletów, ich rodzaj oraz rozmieszczenie,

– monitory – zwykle jest to jeden centralny oraz kilka pomocniczych, rozmieszczonych nad okienkami lub pokojami, do których automat kolejkowy będzie kierował użytkowników,

– oprogramowanie i jego dodatkowe funkcje — możliwości analityczne, ilość czynników, które program musi przetworzyć, aby skierować osobę oczekującą, a także inne rozszerzenia, jak na przykład wielojęzyczność.

Prosty system kolejkowy dla małych firm i punktów usługowych zazwyczaj obejmuje jeden infokiosk lub biletomat oraz kilka wyświetlaczy — jego koszty zazwyczaj zamykają się w kilku tysiącach złotych. W dużych instytucjach, takich jak urzędy czy przychodnie o szerokim zakresie świadczonych usług, zazwyczaj wskazane są bardziej skomplikowane rozwiązania, które mogą kosztować kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych.

QCloud – indywidualne wyceny i kompleksowa obsługa

Najlepszym sposobem na precyzyjne obliczenie, z jakimi kosztami dla Twojej firmy będzie wiązało się wdrożenie systemu kolejkowego, jest zamówienie indywidualnej wyceny. Jeśli zdecydujesz się na usługi QCloud, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie doboru urządzeń, oprogramowania i dodatkowych udogodnień dopasowanych do Twojej firmy. Opowiedz nam o tym, jaki masz dostępny budżet i jakie są Twoje oczekiwania, a my stworzymy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie — od projektu do montażu.