System Kolejkowy – wielojęzyczność

System Kolejkowy – wielojęzyczność

O wysokim standardzie obsługi klienta świadczy dostępność dla każdego – niezależnie od języków, którymi się posługuje. Nowoczesne technologie pozwalają na efektywne wdrożenie rozwiązań, dzięki którym jest możliwe przełamanie barier komunikacyjnych i szybkie, komfortowe zapewnienie dostępu do pożądanych usług. Wielojęzyczny system kolejkowy to rozwiązanie, które sprawdzi się w różnorodnych placówkach pożytku publicznego – docenią go urzędy, banki, przychodnie i punkty usługowe.

Wielojęzyczność w systemie kolejkowym – jak to działa?

Nowoczesne rozwiązania pozwalają na znacznie więcej niż tylko przetłumaczenie komunikatów na ekranie. Dobrze zaprogramowany wielojęzyczny system kolejkowy pozwala:

  • przedstawić osobie oczekującej wszystkie niezbędne jej informacje,
  • przypisać ją do odpowiedniego okienka lub gabinetu, w którym możliwa będzie kompleksowa obsługa w jednym z dostępnych języków,
  • dostosować treść wydrukowanego biletu, treści w aplikacji mobilnych (jeśli taka jest dostępna) oraz automatycznych komunikatów przywoławczych, które poinformują oczekującego, że nadeszła jego kolej.

Kompleksowość obsługi, jaką oferuje system kolejkowy jest skutecznym sposobem na zredukowanie stresu i dyskomfortu u obcokrajowców, którzy potrzebują pomocy lub chcą dopełnić niezbędnych formalności podczas pobytu. Wielojęzyczna obsługa jest realnym ułatwieniem, które pomaga odnaleźć się w placówce, a dzięki temu również w szybki i przyjazny dla klienta sposób załatwić sprawę.

Dowolna ilość języków – realny wzrost jakości obsługi

Systemy kolejkowe jest rozwiązaniem o szerokich możliwościach w zakresie dodawania tłumaczenia dostępnych w systemie komunikatów – nie ma ograniczenia w ilości obsługiwanych przez oprogramowanie języków. Ta elastyczność jest dużą zaletą – może realnie odzwierciedlać wielojęzyczność dostępną w placówce i dopasowywać oczekujących do punktów, które najlepiej spełnią ich potrzeby. Jeśli interesuje Cię takie rozwiązanie i chcesz wdrożyć je w instytucji, którą zarządzasz, skontaktuj się z QCloud – a my opracujemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!